Hra Cubieverse

Objevte svět Cubieverse - kombinace fyzické aktivity, intelektuálních výzev a dobrodružství v reálném světě!

Někdy toužíme po hře, která by nás dostala z pohodlí našich domovů a nutila nás zkoumat reálný svět kolem nás. Takovou hrou je Cubieverse.

Vydejte se na vzrušující dobrodružství, při kterém budete procházet reálným světem a získávat klíče, odemykat trezory, odpovídat na drobné otázky a sbírat suroviny k výrobě a obchodu s kostkami! Nejde jen o obyčejnou hru, Cubieverse nabízí dokonalou kombinaci fyzické aktivity, intelektuálních výzev a zkoumání reálného světa. Je to přesně to, co potřebujete, abyste mohli prožít vzrušující a obohacující zážitek.

Kromě toho můžete vyzkoušet svou mysl pomocí rozmanitých drobností, spolupracovat s ostatními hráči a stoupejte v žebříčcích. Dále než jen virtuální prostor, Cubieverse vám nabízí svět plný skutečných dobrodružství.

A tak, milí dobrodruzi, je čas vstoupit do světa, kde se zábava snoubí s fitness. Představte si, s každým krokem, který uděláte, objevíte všude kolem sebe sklepení se skrytým pokladem. Nenechte si ujít tu možnost a připojte se ke Cubieverse ještě dnes!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Objevte svět Cubieverse – kombinace fyzické aktivity, intelektuálních výzev a dobrodružství v reálném světě!