Vypnout reklamy

Hra Cyberika

Jedná se o skvělou akční dobrodružnou MMORPG hru, která má hluboký příběh v cyberpunkovém vesmíru. Jste připraveni prozkoumávat město z nedaleké budoucnosti zvané Bradbury Complex.

Dokončujte v této hře velmi důležité úkoly, bojujete s vyšinutými hráči v temných zákoutích města a závodíte se svým sportovním autem v ulicích neonů. Kdo ví, třeba po cestě domů se zastavíte ve městě a nainstalujete si do těla další implantát.

Město je plné kontraindikací, ulice jsou přeplněné bezdomovci a lze vidět, že je zde chudina. Policisté jsou v tomto městě opravdu silní a přežít je to nejdůležitější právo. Započněte své dobrodružství v této nové hře a nakupujte nové oblečení, parádní zbraně nebo nová vozidla.

V tomto městě není místo na slabost. Pokud postrádáte rychlost, sílu nebo schopnosti hackování, tak bude potřeba, byste se začali vylepšovat. Nemusí tototiž pro vás dopadnout dobře. Hra disponuje pokročilým bojovým systémem a zároveň je ve hře spoustu dalších hráčů. Každý hráč má svou úroveň.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.7

Summary

Jedná se o propracovanou hru, která se odehrává v prostředí cyberpunku. Jste ve městě budoucnosti, kde nesmíte být slabý. V opačném případě vás čeká smrt.