Hra Dadish 3D

Přidejte se k Dadishovi v jeho 3D dobrodružství plném úrovní, šéfů a výzev.

Ve světě, kde ředkvičky nejsou jen zeleninou, ale i hrdiny, se Dadish vydává na záchrannou misi svých pohřešovaných dětí v nejnovějším dobrodružství plném výzev a zábavy. Po tom, co byly jeho děti odlákány lstivou pop-up reklamou, se tento neohrožený ředkvičkový táta musí pustit do akce a znovu je najít.

Neuvěřitelné dobrodružství v 3D prostředí

Dadish se nezastaví před ničím, aby našel své ratolesti. Hra nabízí 50 úrovní, ve kterých musíte čelit nepřátelům v podobě zrádných fast-foodových postav a překonávat různé překážky. Každá úroveň je unikátní a plná nástrah, které vás budou stále znovu vyzývat.

Vydejte se na jízdu na zádech obřího hamburgeru

Ano, čtete správně! Jedním z nejzajímavějších momentů hry je jízda na zádech obřího hamburgeru, který je také hlavním zločincem. Tento netradiční způsob přepravy dodává hře originální twist a nezapomenutelné zážitky.

Překonejte pět velkých nevrlých šéfů

Dobrodružství by nebylo kompletní bez epických soubojů se šéfy, které vyžadují nejen rychlé reflexy, ale i promyšlenou taktiku. Každý šéf je jedinečný a představuje jinou výzvu, což zajišťuje, že hra zůstává vzrušující až do samého konce.

Sbírejte hvězdy a následujte své srdce

Kromě základního příběhu můžete sbírat hvězdy skryté v každé úrovni, které odkrývají další tajemství a bonusy. Hra také vyzdvihuje důležitost věření v sebe a následování svého srdce, což dodává příběhu hlubší rozměr.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Přidejte se k Dadishovi v jeho 3D dobrodružství plném úrovní, šéfů a výzev.