Vypnout reklamy

Hra Darts Club

Zahrajte si hru, kde bude potřeba dostat šipky tam, kam patří a získat vysoké skóre. Zlepšujte se zájmena v dovednostech. Můžete mít sebelepší

Jde o skvělou PvP hru, kde si zahrajete šipky. Zvyšujte své dovednosti v hodu a pokuste se trefit co nejvíce ke středu. Získávejte vysoké skóre a porazte hráče z celého světa. Jde o PvP hru pro více hráčů, kde pomocí matchmaking systému získáte hráče proti sobě.

Úkolem je tyto hráče porazit. Najděte způsob, jak porazit své protihráče a dostat se zase ve hře dále. Ve hře jsou pro vás připraveny různá překvapení. Nechybí ani speciální události, se kterými budete plánovat stále nové věci. Soutěžte s ostatními hráči online.

Vy sami se neustále zlepšujete, ale to také znamená, že váš protihráč také. Zvyšte si své šance na výhru. Rozhodujícím faktorem však jsou vaše dovednosti. I přesto, že budete mít ty nejlepší šipky, tak to neznamená, že vám to zajistí výhru. Musíte se snažit, vytvářet prostor pro to, abyste se zdokonalovali a znemožnit svému protihráči vyhrát.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zahrajte si hru, kde bude potřeba dostat šipky tam, kam patří a získat vysoké skóre. Zlepšujte se zájmena v dovednostech. Můžete mít sebelepší šipky, ale nepomůže vám to.