Hra Dead by Daylight Mobile (the Next Era of Horror)

Nová verze Dead by Daylight Mobile prošla vizuální proměnou, vylepšeným ovládáním a dorazily různé nové funkce.

NetEase Games a Behaviour Interactive má za sebou asymetrický hororový titul Dead by Daylight na mobilní telefon. Je to již tři roky, co je tato hra i na mobilních telefonech a nyní se rozhodli hru tak trošku přepracovat.

Původní verze má 28 miliónů stažení po celém světě. Nová verze má přitom přinést desítky nových vylepšení. Nová hra tedy vyšla 15. března 2023 a došlo na vylepšení celkové grafiky a to včetně textur vlasů a oblečení. Postavy mnohem lépe reaguji na dynamické změny stínování a osvětlení v celé hře. Došlo i na opravu chyb a jednodušší ovládání.

Došlo na zlepšení interakce s ostatními hráči a to díky novým sociálním funkcím. Dead by Daylight na mobilních telefonech má konečně i před-herní lobby, kde mohou přeživší komunikovat s ostatními. K dispozici je chat soukromý nebo veřejný. Dále hra představila mód Rift, což je verze Season Passu. Každá sezóna poběží dva měsíce a umožní hráčům si upravit hrdiny, nakoupit za virtuální peníze různé věci v rámci dané sezóny. Nově je tady i Platinová placka s exkluzivními předměty a to včetně animace Memento Mori.

Proč vychází tzv. remake Dead by Daylight?

Vývojáři udržují hráčskou základnu, jak na mobilu, tak i PC v opačném případě by hra časem umřela a nikdo ji nehrál a jelikož jsou mobilní hry v dnešní době v kurzu, tak pomalu vývojáři fungují tak, jako na PC či konzolích.

Aplikaci stáhnete níže

Dead by Daylight Mobile

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Nová verze Dead by Daylight Mobile prošla vizuální proměnou, vylepšeným ovládáním a dorazily různé nové funkce.