Hra na mobil Dead Target: Zombie

Po roce 2040 se vše změnilo a nastala třetí světová válka. Začala moderní válka s moderními zbraněmi. Ministr obrany podepsal smlouvu s korporací, se kterou se měly veškeří kriminálnici ve vězení přeměnit na armádu zlých zabíjáku. Jenže tato korporace zradila a začíná vydírat prezidenta, že vyvolá naprostou zombie epidemii. Úvod do android hry Dead Target […]

1_dead_target_zombie_download

Po roce 2040 se vše změnilo a nastala třetí světová válka. Začala moderní válka s moderními zbraněmi. Ministr obrany podepsal smlouvu s korporací, se kterou se měly veškeří kriminálnici ve vězení přeměnit na armádu zlých zabíjáku. Jenže tato korporace zradila a začíná vydírat prezidenta, že vyvolá naprostou zombie epidemii.

Úvod do android hry Dead Target Zombie

Konec celého lidstva se opravdu blíží, protože korporace infikovala celé město, aby ukázala, jak vážně to myslí. Vaším úkolem bude sestřelit tyto proměněné zombie, abyste zastavili naprostou zkázu. Zachraňte pár svých agentů a dávejte si pozor na vše kolem sebe. Lidský osud může čelit naprostému vyhlazení a vy musíte najít bezpečnou zemi.

Co vás ve hře Dead Target Zombie čeká?

Pohybujete se v podzemí, opuštěných budovách a ničíte vše, co se pohne, protože většinou se jedná o zombie nepřítele. Jen je velká škoda, že se nemůžete pohybovat kupředu. Chybí tady ta svoboda.

Co android hra nabízí za funkce?

Jednoduché ovládání. Jelikož musíte pouze střílet, tak není tady na ovládání nic náročného. Přebíjejte svou zbraň ve správnou chvíli a hlídejte si každý vchod, abyste byli připraveni. Hra vám ukazuje, odkud se nepřítel vyrojí.  Máte také možnost získávat vyšší levely svého hrdiny.  Za každou misi dostáváte ohodnocení.

Fotogalerie z android hry

2 - Dead Target zombie download

2 – Dead Target zombie download

Přijďte si zahrát i další akční hry

Stáhni si i android aplikace

Video ze hry Dead Target Zombie

Pokud vás baví zombie akční hry, ve kterých je spousta funkcí a zbraní, tak si android hru Dead Target Zombie naprosto užijete. V opačném případě vás bude nudit, protože zde není žádná svoboda, ale pouze střílíte z místa na přicházející zombie nepřátele.

 • Ohromující 3D zpracování
 • Neustále vylepšování svého hrdiny a zbraní
 • Velké množství nepřátel
 • Neustále je obsah aktualizován
 • Žebříček hráčů (porovnejte se s ostatními z celého světa)

Aplikaci stáhnete níže

Další informace o této skvělé android hře Dead Target Zombie

 • 9.5/10
  Optimalizace - 9.5/10
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 10/10
  Hratelnost - 10/10
 • 9/10
  Zábava - 9/10
9.4/10

Pouze několik úvodních vět

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší

Od vývojáře
VNG GAME STUDIOS

Sending
User Review
0 (0 votes)