Vypnout reklamy

Snažte se za každou cenu přežít v tomto městě kde je spousta krvežíznivých zombie nepřátel. Pokuste se zneškodnit veškerá monstra a pomáhejte si s moderními zbraněmi. Vaším hlavním úkolem je utéct z města před nemrtvými nepřáteli, kteří se plahočí k vám podzemními tunely, přes ulice a další místa. Zamiřte a odpalte. Snažte se hrozivého zombíka […]

19.7.2018

Hra na mobil Death invasion: Survival ke stažení

Snažte se za každou cenu přežít v tomto městě kde je spousta krvežíznivých zombie nepřátel. Pokuste se zneškodnit veškerá monstra a pomáhejte si s moderními zbraněmi.

Vaším hlavním úkolem je utéct z města před nemrtvými nepřáteli, kteří se plahočí k vám podzemními tunely, přes ulice a další místa. Zamiřte a odpalte. Snažte se hrozivého zombíka zabít na jednu ránu.

Nezapomínejte si neustále vylepšovat svůj arzenál zbraní a dostat se co nejdále to bude možné. K dispozici máte hned několik různých míst, spoustu zbraní a zajímavé hrdiny za které můžete hrát.

Ovládání je jednoduché za pomocí tlačítek na obrazovce, kde si jednoduše změníte zbraň a dáte se do akce.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.