Vypnout reklamy

Hra Defense Legend 3

Jedná se opravdu o skvělou hru, ve které budete muset dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Stavějte si

Nová strategická hra, která svým způsobem připomíná takové hry, jako je třeba Red Alert na PC nebo Command and Conquer. Určitě tyto hry znáte. Pojďme se vydat do války, kde budete muset sestavit silnou armádu.

Tentokrát jde již o třetí díl této herní série. Třetí díl dědí skvělé funkce ze druhého dílu, ale kromě toho jsou do hry přidány i nové prvky, jako jsou superhrdinové, zbraně, rozmanitosti, satelitní možnosti a kombinace taktické obrany a klasiky.

Superhrdinové se liší od ostatních a mohou použít opravdu silné zbraně, které budete během hry měnit. Hráči musí mít flexibilní strategií k tomu, aby byl konflikt vyřešen. Je potřeba nepřítele obléhat, zaútočit ve správnou chvíli a zvítězit.

Jsou zde zbraně, jako jsou nášlapné miny, zvukové vlny, ledové vlny, které zmrazí vše v okolí, bombardéry třetí generace nebo dokonce takové, jako jsou jaderné hlavice.

Defense Legend 3: Future War
Defense Legend 3: Future War

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Jedná se opravdu o skvělou hru, ve které budete muset dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Stavějte si silnou armádu se superhrdiny.