Vypnout reklamy

Hra Dekaron G

Nová MMORPG hra, která nabízí skvělou hratelnost a bojový systém. Připojte se do týmu, nakupujte a prodávejte zbraně. Prozkoumávejte celý kontinent a užijte

Nová MMORPG hra míří na mobilní telefony a jde o hru Dekaron G. Prozatím však máme video klip, který ukazuje vývojářský proces. Nicméně můžeme tak zahlédnout hru v procesu a tedy i strategické souboje, zbraňové třídy a hezké vizuální zpracování. Hra by měla dobře fungovat i na slabších mobilních telefonech.

Ve hře Dekaron G může hráč očekávat naprosto dokonaly bojový systém. Právě různorodé třídy zbraní mají umožnit hráči větší svobodu výběru a přizpůsobit si tak útoky podle svého uvážení. Ve hře pak narazíte na různá monstra, kteří jsou v celém tomto fantasy světě. Hráči se mohou připojit do jednotlivých týmu a účastnit se kompetitivních soubojů PvP.

Jako hra nevypadá vůbec špatně na to, že jde o mobilní hru a stále vídáme, že tyto hry mají naprosto dokonalé zpracování. Věříme, že do budoucna budeme vídat jak PC hry, tak i konzolové hry s mobilními dohromady. Tedy v rámci jednotného vydání, kdy mobilní hry budou brány jako herní konzole. Pojďme se ještě podívat na trailer níže, který sice neukazuje nic ze hry, ale snaží se nalákat.

V této hře budete moci obchodovat a zažívat dobrodružství. Obchodujete se zbraněmi, brněním a připojujete se do týmů, kteří mají jediný cíl. Prozkoumávejte kontinent Trieste a dostaňte se do zasněžených oblastí.

Dekaron G - MMORPG
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3