Hra Devil May Cry: Peak of Combat 

Nová skladba Caseyho Edwardse, Fire Inside, oživuje Devil May Cry: Peak of Combat svým heavy metalovým stylem a hlubokými texty.

Casey Edwards, známý skladatel a miláček fanoušků série Devil May Cry, přichází s novou skladbou pro nadcházející mobilní hru Devil May Cry: Peak of Combat. Skladba, nazvaná Fire Inside, je ve stylu, který si fanoušci Edwardsa oblíbili – energický heavy metal.

Fire Inside je unikátní kombinací metalového křiku a zpěvu, která vyvolává pocit zoufalství a naléhavosti. Síla rytmu, hloubka textů a dynamická melodie skladby zdánlivě odkazují na osud a otázku, zda jsme mu vázáni. Zatím není jasné, zda se texty týkají postav Dante nebo Virgil z herní série.

Edwards, který se proslavil skladbami jako Devil Trigger a Bury the Light, je nadšený z přijetí své nové skladby. Tato skladba má přiblížit postavy Virgil, Dante a Lady jak dlouholetým fanouškům série, tak novým hráčům. Skladba Bury the Light dosáhla na YouTube více než 100 milionů zhlédnutí od svého vydání.

Tým stojící za Devil May Cry: Peak of Combat vidí v této skladbě způsob, jakým může poděkovat komunitě fanoušků Devil May Cry. Edwardsova hudební stopy nejen obohacují herní svět, ale také poskytují hlubší vhled do narativu a emocí postav.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová skladba Caseyho Edwardse, Fire Inside, oživuje Devil May Cry: Peak of Combat svým heavy metalovým stylem a hlubokými texty.