Vypnout reklamy

Ovládejte velký bagr, který musí dokončit hned několik úkolů. Staňte se velkým pracovníkem, který dokáže vykopat ty největší příkopy. Nicméně není to pouze o tomhle. Ve hře si zahrajete různé hry se svým bagrem, takže to není jenom o práci.

Pokuste se v této hře neudělat žádnou chybu a získat minimálně tři hvězdičky k tomu, abyste dokončili danou úroveň. Následně si odemkněte další bonusové úrovně. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním a celkem jednoduchým ovládáním.

Ono je hlavně důležité, abyste úroveň v pořádku dokončili. K dispozici je celkem 13 úrovní. Dále nechybí realistická fyzika, což je v této hře velmi důležité, pokud chcete dělat výkop. Plňte úkoly, které vám dal projektant a snažte se stavět obchodní centra, parkoviště a další.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.