Hra Dofus Touch

Obnovený Dofus Touch na Android a iOS s novými aktualizacemi a vzrušujícím obsahem.

Francouzská zábavní společnost Ankama nedávno oznámila znovuvydání svého nejnovějšího titulu Dofus Touch, který je nyní dostupný na platformách Android a iOS. Původně vydaný v roce 2016, se tento MMORPG vrací s novou silou. Vyvinutý týmy z Francie a Japonska, tento titul nabízí vzrušující cestu, kde se nádherně snoubí estetika západního kresleného umění a umělecký styl inspirovaný japonskými anime.

Dofus Touch se vrací na mobilní zařízení s řadou vzrušujících aktualizací, včetně nového anglického serveru, vylepšeného obsahu pro začínající hráče a vylepšeného uživatelského rozhraní. Ponořte se do Světa dvanácti a vydejte se na quest za odhalením tajemství mocných dračích vajec známých jako Dofus. Příběh hry slouží jako prequel populárního animovaného seriálu Wakfu na Netflixu. Ve hře Dofus Touch budete mít přístup k rozmanité skupině 15 originálních postav, z nichž každá má své vlastní schopnosti a styl hraní. Od časem manipulujících Xelorů po Maskovatele, maskované bojovníky, je zde hrdina pro každý vkus. Prozkoumejte rozlehlý a pohlcující svět obsahující více než 10 000 map plných questů, předmětů a formidabilních monster. Vyrážejte do téměř 100 dungeonů, abyste získali legendární poklady.

Tato aktualizace přináší nové možnosti pro nováčky i zkušené hráče, kteří si chtějí užít bohatý příběh a dynamický svět Dofus Touch. S novými úpravami a vylepšením se hra stává ještě přístupnější a zábavnější pro široké spektrum hráčů.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Obnovený Dofus Touch na Android a iOS s novými aktualizacemi a vzrušujícím obsahem.