Vypnout reklamy

Parádní android hra Don’t look back, ve které budete muset udělat vše proto, abyste vyřešili záhadu experimentu jednoho strašlivého vědce.

Prozkoumávejte podzemní metro, kde budete cítit strach na každém kroku. Pokuste se přežít a dosáhněte až do samotného konce. Vyřešte strašlivou záhadu strašlivého experimentu muže, který se inspiroval divnými věcmi.

Je potřeba najít tajemství experimentů tohoto vědce. Budete čelit stejným věcem, jako subjekty, kteří byli tímto experimentem podrobeni a stali se z nich zombie a duchové.

Nedívejte se zpět a nesnažte se nějakým způsobem hru obejít. Je zde spoustu možností, jak můžete zemřít, ale je jenom jedna možnost, jak s tím vším skončit. Ve hře budete mít strašlivou atmosféru, hezkou grafiku i zvuk.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.