Vypnout reklamy

Hra Doom and Destiny Worlds

Prozkoumejte RPG plné řemesla a dobrodružství v Doom & Destiny Worlds.

Ve světě Doom & Destiny Worlds, hra, která se pyšní být závislost vzbuzující, se čtyři přátelé probouzejí na břehu neznámé planety, postiženi nejčastějším onemocněním videoher: amnézií. Kdo je sem přivolal? Proč zde jsou? Jak se vrátí domů? A co bude k večeři? Tyto otázky jsou jen začátkem jejich dobrodružství.

Doom & Destiny Worlds nabízí otevřený svět plný dobrodružství ve stylu staré školy RPG, který kombinuje prvky řemesla, stavění, zemědělství a obsahuje i několik vtipných žertíků. Hráči mají možnost prozkoumat více než 60 ručně vytvořených ostrovů, plných bizarních goblinů v cosplay kostýmech, prdících kamenných obrů a prokletých džinů.

Zdroje jsou klíčové pro přežití a rozvoj. Dynamický systém řemesel (DyCS) umožňuje hráčům využívat plány a dostupné materiály pro tvorbu vlastních zbraní, brnění, nápojů a výbušnin. Porážení nepřátel nejenže zlepší úroveň vaší party, ale také odemkne Úspěchy a zvýší vaše Schopnosti, což umožní vyzbrojit vaše postavy úžasnými zbraněmi a vytvořit jedinečné Třídy přizpůsobené vašemu stylu hraní.

Bitvy v Doom & Destiny Worlds jsou obratové, ale odehrávají se v reálném čase. Během boje se mohou nepřátelé připojit jako posily, což přidává další vrstvu výzvy. Využití každého nástroje, který máte k dispozici, je nezbytné k překonání mnoha výzev, které hra nabízí.

Aplikaci stáhnete níže

Doom & Destiny Worlds

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Prozkoumejte RPG plné řemesla a dobrodružství v Doom & Destiny Worlds.