Hra na mobil Dr. Truck driver

Nastupte do kabiny velkého náklaďáků a cestujte skrz nekonečné cesty a náročný terén. Staňte se opravdovým řidičem náklaďáků a dejte si pozor, ať se váš náklad nevyklopí. Převážejte palivo, vodu nebo velký náklad oceli. Budete řídit náklaďák, který má dlouhý vůz, takže nebude úplně jednoduché projíždět zatáčky. Navíc řídíte v opravdu rušné ulici, takže se […]

Dr. Truck driver: Real truck simulator 3D

Nastupte do kabiny velkého náklaďáků a cestujte skrz nekonečné cesty a náročný terén. Staňte se opravdovým řidičem náklaďáků a dejte si pozor, ať se váš náklad nevyklopí. Převážejte palivo, vodu nebo velký náklad oceli.

Budete řídit náklaďák, který má dlouhý vůz, takže nebude úplně jednoduché projíždět zatáčky. Navíc řídíte v opravdu rušné ulici, takže se snažte vyhnout srážce, což někdy není vůbec jednoduché a budete potřebovat dlouholeté zkušenosti.

Vyhněte se nehodám s ostatními automobily a najděte si cestu ven díky mapě. Časem, až budete mít dostatek peněz, tak si můžete nakoupit nové modely. Ukažte všem, že na to máte a užijte si spoustu vzrušivých misí.

Hra disponuje zároveň několika kamerovými módy, takže můžete řídit přímo z kabiny nebo z poza vozidla, což je někdy lepší. Navíc hra disponuje dynamickým střídáním počasí.

Aplikaci stáhnete níže