Vypnout reklamy

Hra na mobil Dream Walker – Chapter 4

Vydáno dne: 9.7.2018

Vtrhněte se svým hrdinou do světa snů. Vyberte si tu správnou cestu, odstraňte překážky a udělejte vše proto, abyste se vyhnuli veškerým pastím. Vyřešte také nejrůznější hádanky a získejte bonusy. V této zajímavé hře budete chodit po úrovni ve chvíli, kdy vlastně hlavní hrdina spí. Vaším úkolem je najít svou bezpečnou cestu a vyhnout se […]

Vtrhněte se svým hrdinou do světa snů. Vyberte si tu správnou cestu, odstraňte překážky a udělejte vše proto, abyste se vyhnuli veškerým pastím. Vyřešte také nejrůznější hádanky a získejte bonusy.

V této zajímavé hře budete chodit po úrovni ve chvíli, kdy vlastně hlavní hrdina spí. Vaším úkolem je najít svou bezpečnou cestu a vyhnout se pastím z nočních můr a dalších nebezpečí na cestách. Posbírejte v této hře dostatek hvězdiček, motýlů a jiných bonusů.

Hra nabízí perfektní oblečky pro své hrdiny. Nezapomínejte odemknout nové úrovně. Užijte si parádní grafické zpracování, zajímavé úrovně a nejrůznější vylepšení. Dále co víc si přát, než jednoduché ovládání.

Jak jste už mohli poznat, tak je hra rozdělená do několika kapitol a právě vyšla kapitola s pořadovým číslem 4.

Dream Walker
Price: Free+
Buroň Tomáš