Hra Dungeon Ward – české akční RPG

Zábavná akční RPG hra, ve které se vydáváte do různých katakomb. Hra je od českého vývojáře, který je fanouškem RPG her.

Velmi dobře propracované akční RPG, která je v offline verzi. To vše zakomponováno do retro podoby, ale velmi dobré hratelnosti. Je tady klasický moderní pohled z třetí osoby.

Akční souboje s monstry, sbírání předmětů, vylepšování postav, plnění úkolu a další věci na vás již čekají. Právě RPG hry jsou od toho, abyste mohli svého hrdinu vylepšovat, sbírat předměty a neustále se zdokonalovat. Ve hře tyto prvky naleznete. Ve hře najdete také unikátní povolání, kde si zahrajete za ochránce, lovce, vlkodlaka nebo dokonce mága. Naučte se novým dovednostem a zvyšte svou sílu.

Ve hře jsou jednotlivé části vytvářeny opravdu ručně, tedy nikoliv automaticky, ale autor si na nich dal opravdu hodně záležet. Ocitnete se v místnostech s bosem, pastmi, teleporty. Hra se dá hrát bez internetu a to zcela zdarma. Nemá ani nutící nákupy.

Autorem hry je 8Shade, fanoušek RPG her z Plzně. Hra je k dispozici v českém jazyce.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Zábavná akční RPG hra, ve které se vydáváte do různých katakomb. Hra je od českého vývojáře, který je fanouškem RPG her.