Hra Earth Inc.

Zábavná hra, ve které budete šéfem obrovské společnosti, která se soustředí zájmena na těžbu uhlí, zlata, diamantů a jiných.

Chtěli jste stvořit největší business na planetě? No, tak nyní ho tady máme a je větší než kdy jindy. Staňte se šéfem největší společnosti zvané Earth inc. a proměňte společnost ve vesmír. Budete tak ovládat naprosto všechno.

Převezměte kontrolu nad malou společností, ze které se následně stane ta největší na světě, a dokonce ve vesmíru. Získávejte peníze i v případě, kdy spíte a staňte se tak miliardářem v této oblasti. Nezapomínejte, že sami tohle nezvládnete a potřebujete milióny zaměstnanců, kteří budou stavět. Vydělávejte peníze po celém kontinentu. Svět je vaše hřiště. Dávejte si pozor na ekologické katastrofy, které mohou v této hře nastat.

Vaše podnikatelské aktivity se soustředí zájmena na těžbu, tedy budete získávat zlato, uhlí, diamanty a možná narazíte i na nějaké ty artefakty. Na nic nečekejte a klikejte na obrazovku mobilního telefonu, abyste toho vytěžili co nejvíce toho bude možné. Je zde i automat, který vlastně kliká za vás. Najměte si několik unikátní automatických těžařů a nezapomínejte je neustále vylepšovat.

Expandujte až do vesmíru, kdy budou veškeré suroviny na Zemi vyčerpány, ale ekonomický růst musí být v této hře nekonečný. Přesuňte vaše podnikání na jiné planety, objevujte nové náhodně generované galaxie a převezměte kontrolu.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Zábavná hra, ve které budete šéfem obrovské společnosti, která se soustředí zájmena na těžbu uhlí, zlata, diamantů a jiných.