Hra Endling – Extinction is Forever

Endling Extinction is Forever je hra, kde bojujete o život s liškou a snažíte se zachránit svá mláďatka. Emotivní příběh.

Vývojáři z HandyGames a Herobeat Studios představili novou hru Endling – Extinction, která je k dispozici nyní na Android a iOS. Hra byla k dispozici nějakou dobu už na STEAMu pro PC hráče. Získala i několik ocenění ohledně příběhu, který pracuje s matkou liškou.

Nekonečná touha po expanzi nás může zavést na temnou cestu, ze které už není návratu. Hráči se na tohle dívají z pohledu matky lišky, která se snaží zajistit, aby její mláďata přežila. Jde o nelítostné souboje ve světě.

Lidstvo totiž dovedlo biosféru do takové míry, že bylo velmi náročné udržet jakýkoliv rostlinný život na živu. Nicméně ani samotní lide nebyli svým chováním ušetřeni a právě tato liška zůstala na planetě téměř sama a musí tak převzít odpovědnost.

Hráč v této hře ovládá právě tuto lišku, která se vydává na nebezpečnou cestu při které se snaží udržet na životě veškeré své mláďata. Přesouvejte se z úkrytu do úkrytu. Právě soundtrack hry získal ocenění na The Game Awards 2022.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.7

Popis

Endling Extinction is Forever je hra, kde bojujete o život s liškou a snažíte se zachránit svá mláďatka. Emotivní příběh.