Hra Era of Conquest

Nová beta verze Era of Conquest s vylepšeným systémem dovedností a epickými legendami!

Era of Conquest je nyní k dispozici v konečné beta verzi! Tato verze přinesla mnoho novinek a vylepšení. Jedním z hlavních změn je systém dovedností, kde byla snížena obtížnost získávání dovedností. Toto usnadňuje hráčům zažít zábavu při porovnávání různých sestav. Kromě toho byla přidána nová funkce inteligentního přizpůsobení sestavy, která spolu s dalšími úpravami zlepšuje celkový zážitek z hry. Vítejte všechny lordy, abyste byli s námi svědky této optimalizace!

Po úspěšném dokončení tohoto beta testu brzy spustíme program předběžné registrace. A to není vše! Po oficiálním spuštění hry bude k dispozici také program rabatů za včasné dodání. Těšte se prosím!

Představte si svět, kde se setkávají všechny historické legendy. Kde Král Artuš tasí meč z kamene na Západě a Qing Shi Huang sjednotil Čínu na východě. Představte si oblohu plnou orlů ze Středozemního moře a zvuky vikinského rohu ze Severního moře. Připravte se na bitvu, která překračuje hranice času a prostoru. Epos napříč časem a prostorem právě začíná! Přijďte a napište svou vlastní legendu!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
2.5

Popis

Nová beta verze Era of Conquest s vylepšeným systémem dovedností a epickými legendami!