Vypnout reklamy

Parádní android hra, ve které budete muset zneškodnit své nepřátele v tomto magickém světě. Hra nabízí spoustu možností, dva multiplayer módy, zbraně a mnohem více.

Víte, co vše musíte podstoupit, abyste vyhráli proti zlu? Staňte se opravdovým hrdinou a bojujte s monstry, draky a šéfy tohoto zla, kteří se skrývají.

Jedná se o zajímavou, propracovanou RPG hru, která právě dorazila na mobilní telefon. Máte na výběr z několika hrdinů, dokončujte jednotlivé úkoly a připojte se k ostatním hráčům ve své cestě ke zničení tohoto zla.

Prozkoumávejte magické prostředí a ukažte své schopnosti a statečnost ve svých soubojích. K dispozici jsou dva multiplayer módy a to je kooperační a PvP (hráč vs hráč).

Přizvěte své kamarády do této hry a zahrajte si své MMORPG dobrodružství. Hra je plná válek, magie, soubojů a úkolů. Pomoc kamaráda se bude hodit.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)