Vypnout reklamy

Hra Ex Astris

Prozkoumejte svět Allinda v Ex Astris, tahové 3D RPG plné dobrodružství a tajemství.

Vstupujeme do éry, kdy první satelit projde atmosférou, kde se rodí víra v ovládnutí vesmíru. Tento moment, zatímco monumentální, nám připomíná, že lidstvo neustále rozšiřuje hranice Země do nekonečného kaleidoskopického světa, který zůstává mimo náš dosah. V této éře se objevuje hra Ex Astris, tahové 3D RPG v polorealném čase, které nás zve k prozkoumání světa Allinda, místa plného tajemství a dobrodružství.

Vyšetřovatel v Ex Astris se ponoří do světa na slapově uzamčené oběžné dráze, kde slunce nikdy nezapadá. Tato planeta, rozdělena masivními prstencovými bouřemi na dvě odlišné hemisféry, je domovem bizarních tvorů a inteligentních bytostí. Na cestě karavanem hráči prozkoumávají cizí země s rozmanitými místními kulturami, sbírají vzpomínky na neobyčejná setkání a odhalují tajemství hrozící bouře.

Hra vás zve, abyste prošli bouří a překonali věčnost, v duchu hesla: „Projděte bouří a překonejte věčnost. Dobrou cestu.“ Ex Astris nabízí jedinečnou možnost průzkumu nejen fyzického, ale i metaforického světa, kde každá hvězda má svůj příběh plný radosti a naříkání. Ve světě, kde moře může ztratit své teplo a vlny ustupují, nás hra vyzývá bojovat v mělkých vodách a překonávat výzvy, které před nás staví příliv a odliv existence.

Ex Astris je nejen hrou, ale zrcadlem našeho neustálého snažení rozšiřovat hranice poznání a prozkoumávat neznámé. V této hře se odráží touha lidstva proniknout do neznámých světů a překonávat překážky, které nás dělí od pochopení vesmíru. Je to výzva, která nás všechny spojuje ve společném úsilí o objevování a poznávání.

Aplikaci stáhnete níže

Ex Astris

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Prozkoumejte svět Allinda v Ex Astris, tahové 3D RPG plné dobrodružství a tajemství.