Vypnout reklamy

Hra F1 Mobile Racing

Nové F1 2021 již v červenci vyšly, ale firma Codemaster myslela i na mobilní hráče a proto si přichystala i tuto verzi. Vybudujte si svou vlastní F1 kariéru a zahrajte si třeba ze jeden z 10 týmů F1.

Vyzvěte své kamarády po celém světě a to v rámci online módu, který je tady k dispozici. Jsou zde veškeré týmy, jezdci nebo dokonce i skiny helem. Najdete tady originální okruhu, které se vyskytly v sezóně 2020 / 2021 F1 a to včetně nového okruhu Hanoi ve Vietnamu. Vracíte se také na okruh Zandvoort v Nizozemsku.

Zahrajte si tedy skvělou F1 hru, kde se vydáte na trať jako Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Max Verstappen a dojeďte na první místo. K dispozici je oslňující grafika i na mobilním telefonu, ale jak určitě víte, tak dokonalá grafika je právě na PC a konzolích, kde F1 2021 na PC mají opravdu vysoké požadavky.

F1 Mobile Racing
Price: Free+

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

F1 Mobile Racing je mobilní hra od firmy Codemaster, která stojí i za F1 2021, kde je jejím vydavatelem EA. Je možné, že do budoucna bude více těchto her na mobil, protože EA koupilo Codemaster.