Hra Fallout 2

Na mobilní telefony se dostala hra Fallout 2. Jde o fanouškovský port a tedy nenajdete ho přímo v Google obchodě, což ani nevadí, protože hra je úžasná a věříme, že hru zvládnete nainstalovat.

Tento port byl vytvořen programátorem Alexem Batalovem z komunity Fallout 2. Jde o neoficiální port, takže ho musíte nainstalovat přímo ze souboru APK, který stáhnete na Githubu.

  1. Následně veškeré soubory vezmete z instalace hry Fallout 2 ve Windows, tedy musíte mít hru i na PC a nakopírujete tyto soubory do složky v telefonu, kterou si sami vyberete. Ujistěte se, že tam máte soubory master.dat, criter.dat, patch000.dat a složku data.
  2. Poté spusťte aplikaci Fallout 2, kterou jste stáhli jako APK a vyberte složku, kde jste veškeré soubory právě z Windows verze překopírovali do složky v předchozím odstavci. Ve chvíli, kdy tohle vše máte, tak zažijete skutečnou hru na mobilu.

Problémem je ovládání, které není úplně přizpůsobeno, což je vždy kámen úrazu. Abyste pohybovali jakoby myší, tak projíždíte po obrazovce telefonu a dvojitým kliknutím je jako kliknutí levým tlačítkem myší a trojité kliknutí je pravé tlačítko myší.

Nicméně i přes tyto problémy jde o nejlepší Fallout 2 port.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Fallout 2 je PC hra, která je tady s námi již delší dobu. Nyní byl vytvořen fanouškovský port, který si můžete zahrát.