Vypnout reklamy

Zahrajte si parádní simulátor, který znáte z PC. Jedná se o novou verzi Farming Simulator 20. Již brzy k dispozici i na mobilním telefonu.

Tady vidíte jasný úkaz toho, jak se hry z PC dostávají i na mobilní telefony. Mobilní telefony se pomalu stávají stejnou herní platformou, jako PC.

Tentokrát tady máme Farming Simulator 20, kde si zahrajete na farmáře, který se musí starat o svou úrodu a zvířata. Máte tady krávy, ovce, prasata. Prozkoumávejte okolí své farmy a najděte něco, čím si vylepšíte úrodu.

Prodávejte své vlastní produkty na trhu a získávejte peníze. Ty pak z počátku budete ve velké míře investovat do své farmy, ale uvidíte, že se vám to poté vrátí. K dispozici máte stovky vozidel podle značek, které zemědělci normálně používají.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Farming Simulator 20
Price: CZK 169.99+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.