Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra FarmVille 3

FarmVille 3 je tady a to po dlouhých letech vývoje. Zynga vydala hru jak na mobil, tak i na PC v rámci Facebook Gaming.

Je to tady! Po dlouhých letech došlo k vydání nového dílu FarmVille. Spousta lidí hru hrálo právě na facebooku, ale tentokrát se vývojáři ze Zynga rozhodli vydat hru na mobilní telefon i na facebook gaming. Odstartujte svou farmu o kterou se budete starat.

Máte možnost vybudovat zvířecí farmu, kde se budete o zvířátka různě starat. Započněte svou farmu s malými zvířátky, které poté vyrostou. Je jen na vás, jaké zvířátka si vyberete, jak budete rozšiřovat svou farmu. Důležité je, aby vyrostly, staly se neocenitelnou součásti farmy a mohli jste tak v poklidu začít obchodovat s kamarády v okolí.

Staňte se mistrem na farmě a vysaďte stromy, rostlinky a pěstujte suroviny pro následný prodej. Máte možnost začít prodávat mléko, vajíčka nebo vlnu. Pokud se nedá prodat, tak s ní budete obchodovat v rámci směnného obchodu. Dále se postaráte o svá zvířátka, jako je veverka, Alpaca, krávy, kozy a další. Upravujte si design své rodinné farmy se stovkami různých unikátních dekorací.

Máte možnost si vybudovat také tým specialistů, kteří se budou o farmu starat. Každá nová úroveň odemkne nové schopnosti a vy tak budete moci vylepšit na své farmě více věcí. Jsou zde i speciální události, kdy se hráč připojí k jinému kamarádovi a odemknou si nové farmí zvířátka a speciální věci, aby se vám hra lépe hrála.

Nejlepší na tom je také to, že hra FarmVille 3 má veškerá zvířátka z minulých dílů FarmVille.

FarmVille 3 – Farm Animals
FarmVille 3 – Farm Animals

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

FarmVille 3 je tady a to po dlouhých letech vývoje. Zynga vydala hru jak na mobil, tak i na PC v rámci Facebook Gaming.