Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Hra na mobil Fighters club

Ovládněte silné bojovníky, kteří stojí proti zlým nepřátelům v ulicích velkého města. Boje probíhají v metrech a dalších zajímavých místech. Demonstrujte své excelentní reflexy a vyzkoušejte veškeré schopnosti vašeho bojovníka. Máte možnost si vytvořit svého unikátního hrdinu, vybrat si z několika oblečení, účesů a doplňků. Navštivte různé části tohoto
Android hra Fighters club

Ovládněte silné bojovníky, kteří stojí proti zlým nepřátelům v ulicích velkého města. Boje probíhají v metrech a dalších zajímavých místech.

Demonstrujte své excelentní reflexy a vyzkoušejte veškeré schopnosti vašeho bojovníka. Máte možnost si vytvořit svého unikátního hrdinu, vybrat si z několika oblečení, účesů a doplňků. Navštivte různé části tohoto města a bojujte proti místním zabijákům.

Je potřeba, abyste celý čas trénovali svého bojovníka a využili veškeré manévry, kombinace a vyzvali hráče z celého světa na pořádné souboje. Hra disponuje hezkým grafickým zpracováním, hudbou a hlavně je tu vývoj osobnosti. Najděte způsob, jak se probojovat co nejdále.

Před vámi je spousta vylepšení.

Fighters Club
Fighters Club