Vypnout reklamy

Jedná se o skvělou hru, kde hrajete za několik historických postav, které se postavili proti nejrůznějším nepřátelům. Tato hra je takovým cestováním časem.

Potkáte různé historické postavy, jako je král Artuš, Helen z Troje a další zajímavé postavy. Vše se odehrává v různých historických částech. Musí se vám podařit zneškodnit všechny nepřátele a dostat se co nejdále to půjde.

Hra First Hero
Hra First Hero

Každý hrdina má své vlastní schopnosti. Stejně jako své silné a slabé stránky. Vybudujte si svou armádu, určete směr a pokuste se zvítězit nad nepřáteli. Hra má několik map, kde budete bojovat.

Připojte se třeba do aliance. Jelikož se jedná také o hru pro více hráčů, tak se musíte postarat o týmovou spolupráci.

Na bitevním poli musíte dát armádu dohromady a snažit se najít tu správnou strategií. Rozšiřujte si své teritorium a akumulujte veškeré důležité body ze soubojů hráč vs hráč nebo aliance vs aliance.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

FIRST HERO
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.