Hra Game of Honor

Předregistrace Game of Honor v Hongkongu a Macau pro Android – fantazijní idle RPG od IGG s epickými bitvami a guildami.

Společnost IGG pokračuje v regionálním vydávání své nové hry Game of Honor pro hráče na Androidu. Po úspěšném uvedení hry v Austrálii, Kanadě, Singapuru, USA a dalších zemích, nyní otevírá možnost předregistrace v Hongkongu a Macau. Přestože hra již byla vydána v několika zemích, stále nebylo oznámeno oficiální datum globálního spuštění.

Game of Honor nabízí hráčům zážitek z fantazijního idle RPG, kde se utkávají s epickými monstry, aby posílili svůj tým. Jelikož se jedná o online multiplayerový titul, můžete se také spojit s přáteli online a společně čelit ostatním hráčům. Hra nabízí výběr ze 4 různých tříd a možnost připojit se ke guildě, kde můžete bojovat po boku spojenců v meziserverových bitvách o bohaté herní odměny. Vše je prezentováno s úchvatnými uměleckými díly a realistickými vizuály – kvalitou, kterou lze očekávat od renomovaného vývojáře. Hra také nabízí pohodlný portrétní režim, který doplňuje nenáročný charakter idle hry.

Pokud máte zájem vyzkoušet novou hru, můžete se předregistrovat na Game of Honor v Google Play Store pro Android zařízení v Hongkongu a Macau. Hra je zdarma s možností nákupů v aplikaci. Pro iOS App Store zatím odkaz na obchod není dostupný.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Předregistrace Game of Honor v Hongkongu a Macau pro Android – fantazijní idle RPG od IGG s epickými bitvami a guildami.