Vypnout reklamy

Jedná se o battle-royale hru, ve které budete umístěni na ostrově se 49 dalšími hráči. Staňte se třeba neviditelným. Vydejte se na obrovské souboje. Nejdůležitější je přežít.

Jedná se o ultimátní střílečku, ve které budete hrát s ostatními hráči v aréně. Jedná se tedy o battle-royale. V bojích proti vám stojí 49 dalších hráčů.

Vyberte si svou startovací pozici, kde dopadnete na zemi a začnete. Důležité je, abyste přežili co nejdéle a vždy zůstali v bezpečné zóně. Ovládejte svá vozidla a prozkoumávejte mapu.

K dispozici máte spoustu zajímavých zbraní. Je potřeba přežít a nejlépe do posledního. Celá hra se odehrává během 10 minut, kde se zužuje prostor, ve kterém hrajete. Vytvořte si také skupinu 4 hráčů.

Ovládání hry je jednoduché přímo na obrazovce telefonu.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)