Vypnout reklamy

Nová android hra Gears of War Mobile dorazí již na mobilní telefony v celém světě a to 22. srpna. Konečně si ji budou moci zahrát všichni s kompatibilním telefonem.

Hra byla představena asi před rokem a 22. srpna 2019 nová hra Gears of War mobile dorazí na mobilní telefon a to jen pár týdnu předtím, že Gears 5 dorazí na PC a konzole v září.

Hra bude k dispozici jak na Androidu, tak i na iOS. Microsoft tohle sdělil ve svém oznámení. Poté, co byla hra Gear Pop! dostupná jen pro některé, tak je k dispozici pro všechny v celém světě s kompatibilním mobilním telefonem.

Hra disponuje více než 30 různými Gear of War charaktery, kteří jsou připraveni přijímat veškeré vaše rozkazy. V této hře budete budovat různé týmy jednotek a využívat svých ultimátních schopností. Zahrajte si proti umělé inteligenci a poté až s reálnými hráči.

Před-registrujte si vstup do hry a jakmile bude k dispozici, tak se do toho pusťte.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Gears POP!
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.