Vypnout reklamy

V této RPG hře budete muset udělat vše proto, abyste porazili temné síly. Vydejte se do otevřeného světa, kde na vás čeká spousta nepřátel.

Vydejte se prozkoumávat skrz tento otevřený svět. Bojujte s několika nepřáteli a snažte se vyhrát. Je důležité zachránit celý svět a bojujte proti armádě temné síly.

Je potřeba cestovat do různých míst a hlavně je velmi důležité, abyste vyhledali poklad. Vyzvěte své silné hrdiny a získávejte ocenění za své vítězství.

Vylepšete si svého hrdinu a získávejte spoustu silných zbraní. Hra nabízí krásné grafické zpracování a nabídne široké spektrum zbraní. Výhodou je otevřený svět, ve kterým si užijete spoustu zábavy. Je možné, že na některých telefonech hra neběží úplně plynule, což je velká škoda.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.