Hra Goat Simulator 3

Nová hra Goat Simulator 3 od vydavatelství Coffee Stain Publishing brzy na Androidu a iOS. Kooperace, chaos a kozí móda čekají!

Vydavatelství Coffee Stain Publishing právě přineslo vzrušující zprávy pro fanoušky mobilního hraní! Jejich kritiky oceňovaná hra, Goat Simulator 3, je na cestě k Androidu a iOS. Mnozí z vás ji již mohou znát z PC a konzolové verze, kde se hráči ve zvláštním světě transformovali do kozla a působili chaos. A teď bude tento oblíbený titul dostupný i na vašich mobilních zařízeních.

Co můžeme od hry očekávat? Goat Simulator 3 nabídne stejný chaos, jaký známe z původní verze. Ale tentokrát s bonusem: hru si budete moci zahrát s kamarádem díky funkci lokální kooperace! Představte si, že společně s přítelem v roli kozel působíte neplechu po celém městě San Angoře. A pokud hledáte více než jen chaotickou zábavu, hra vás potěší i novými oblastmi, událostmi a výzvami. Pro ty, kteří mají rádi rozmanitost, Goat Simulator 3 nabídne celou řadu různých typů koz, od vysokých po pruhované a naštvané. A abyste vašemu kozlu mohli dát osobní nádech, můžete jej vybavit různým vybavením, jako jsou toaletní rohlíky, podnosy na čaj a jetpacky.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nová hra Goat Simulator 3 od vydavatelství Coffee Stain Publishing brzy na Androidu a iOS. Kooperace, chaos a kozí móda čekají!