Hra Gomorrah

Gomorrah je nová hra z Mafiánského prostředí. Užijte si naprosto dokonalou hru, která je vytvořená podle jedné z knížek.

Vývojáři z 34BigThings vás touto hrou zavedou do mafiánského prostředí s novou RPG hrou Gomorrah. Hra je postavena na známé knize stejného jména od Roberto Saviano. Gomorrah vezme hráče do interaktivního prostředí dobrodružství.

Každé rozhodnutí, které v této hře učiníte, tak bude mít i svůj následek. Nina Miniero se stane najednou hlavou celé mafiánské rodiny a to poté, co byl její otec brutálně zavražděn. Nina se nyní musí naučit v tomto prostředí chodit, ale vypadá to, že tohle zvládne velmi rychle.

Nina tedy má před sebou velmi nebezpečný život v nelítostném předměstí Neapole, kde se stýkají hranice mezi dobrem a zlem. Hráč zažije spoustu zvratů, kdy si hráč musí vybrat svou bitvu zcela správně. Každý člen vašeho klanu má své silné a slabé stránky. Musíte tak všechny členy trénovat. Vše záleží na rozhodnutí, protože právě podle toho vás zavedou po odlišných cestách, než například se vydá váš kamarád. Hra nabízí totiž až osm konců.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Gomorrah je nová hra z Mafiánského prostředí. Užijte si naprosto dokonalou hru, která je vytvořená podle jedné z knížek.