Vypnout reklamy

Stáhněte si parádní android hru Granny: Chapter Two, ve které budete muset utéct z domu vaší babičky a dědečka, což nebude vůbec jednoduché.

Jedná se o zajímavou hru, ve které vás dědeček a babička nechávají zamknutého v jejich domě. Je potřeba přežít a dostat se z domu ven.

Nicméně, aby se vše podařilo, tak musíte být velmi opatrní a potichu. Dědeček slyší vše, co je neobvyklé, ale na druhou stranu babička toho moc neslyší, avšak může vám dát pořádně přes hubu.

V případě, že něco upustíte na zem, tak to dědeček uslyší. Proto je potřeba, abyste byli velmi opatrní. Můžete se skrývat v šatníku nebo pod postelí. Na všechno máte celkem pět dní. Dalo by se i říct, že hra je takový menší horor.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.