Vypnout reklamy

Ovládejte kouli ve vzduchu, která se musí dostat na konec. Nicméně brání vám v tom vítr a docela obtížné zatáčky. Připravte se na to, že budete zažívat pořádné nervy, ale pokud se dostanete na konec, tak budete opravdu šťastní.

  • Složitější ovládání
  • High-end grafické zpracování
  • Gyroskop
  • Den a noc

Udržte míček v korýtku a na platformách

Buďte při hraní velmi pečliví a pokuste se opatrně dostat míček do cíle. Vše se odehrává vysoko nad zemským povrchem. Klikněte na obrazovku a povyskočte na platformu, skákejte přes trampolíny a udělejte i další různé triky k tomu, abyste to zvládli.

Gyrosphere Evolution android hra

Gyrosphere Evolution android hra

Snažte se prorazit přes jednotlivé záchytné body a dostaňte se na konec co nejrychleji to bude možné. Hra nabízí 5 různých kuliček, 4 fantastické světy a 30 propracovaných úrovní s realistickou fyzikou. Pokud váš telefon disponuje gyroskopem, což většinou ano, tak stačí telefon pouze nahýbat ze strany na stranu a udržovat míček v korýtku.

Světlo, tma

Gyrosphere Evolution android hra

Gyrosphere Evolution android hra

Hra má hezké grafické zpracování, ale ovládání může být pro někoho náročné.

Video

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Gyrosphere Evolution
Price: Free+

[wp-review]

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.