Vypnout reklamy

Hra na mobil Gyrosphere evolution

Vydáno dne: 24.4.2018

Ovládejte kouli ve vzduchu, která se musí dostat na konec. Nicméně brání vám v tom vítr a docela obtížné zatáčky. Připravte se na to, že budete zažívat pořádné nervy, ale pokud se dostanete na konec, tak budete opravdu šťastní. Složitější ovládání High-end grafické zpracování Gyroskop Den a noc Udržte míček v korýtku a na platformách Buďte při […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Ovládejte kouli ve vzduchu, která se musí dostat na konec. Nicméně brání vám v tom vítr a docela obtížné zatáčky. Připravte se na to, že budete zažívat pořádné nervy, ale pokud se dostanete na konec, tak budete opravdu šťastní.

  • Složitější ovládání
  • High-end grafické zpracování
  • Gyroskop
  • Den a noc

Udržte míček v korýtku a na platformách

Buďte při hraní velmi pečliví a pokuste se opatrně dostat míček do cíle. Vše se odehrává vysoko nad zemským povrchem. Klikněte na obrazovku a povyskočte na platformu, skákejte přes trampolíny a udělejte i další různé triky k tomu, abyste to zvládli.

Gyrosphere Evolution android hra

Gyrosphere Evolution android hra

Snažte se prorazit přes jednotlivé záchytné body a dostaňte se na konec co nejrychleji to bude možné. Hra nabízí 5 různých kuliček, 4 fantastické světy a 30 propracovaných úrovní s realistickou fyzikou. Pokud váš telefon disponuje gyroskopem, což většinou ano, tak stačí telefon pouze nahýbat ze strany na stranu a udržovat míček v korýtku.

Světlo, tma

Gyrosphere Evolution android hra

Gyrosphere Evolution android hra

Hra má hezké grafické zpracování, ale ovládání může být pro někoho náročné.

Video

Stahujte hru nebo aplikaci

Gyrosphere Evolution
Price: To be announced

[wp-review]

Buroň Tomáš