Hra Hanasaki Hoverboard

Skvělá hra ve které pojedete s hoverboardem přes obrovské území. Hra má hezké grafické zpracování, ale není zdarma.

Jedná se o hru od vývojářů z Indie týmu. Italo a Yesenia, jde o zcela novou běžeckou hru, která je inspirovaná reálným životem. Hanasaki Hoverboard vás vezme do role protagonisty Hana, která se potýká s pocitem nenaplnění z toho důvodu, že přijímá nudnou práci, která otupuje lásku k umění, kterou má.

Nicméně narazí na hoverboard, který ji vnese do života radost. Jde o klasický běžecký žánr, po vzoru her jako je Temple Run nebo Subway Survers. Vývojáři však doufají, že vám dokážou pořádnou porci zábavy. Ve hře má hlavní hrdinka spoustu životních etap.

Každá úroveň se odehrává v kyberpunkovém městě, které je plné dobrodružství a tajemství. Odhalte kousky tradice samotného města a cestujte, jak nejlépe dovedete. Musíte v naprostém pořádku dojet do cíle. Pokud se ptáte na hratelnost, tak už dopředu budete vědět, co očekávat. K dispozici jsou tři pruhy, kde v každém z nich jsou různé překážky a vy se musíte pokusit se dostat až na samotný konec.

Ve hře vyhledáváte konkrétní předměty, sbíráte sběratelské předměty, rozšiřujete příběh a snažíte se dostat v pořádku do konce.

Hana Surfer - Dash Run
Hana Surfer - Dash Run
  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.7

Popis

Skvělá hra ve které pojedete s hoverboardem přes obrovské území. Hra má hezké grafické zpracování, ale není zdarma.