Hra Hero of the Kingdom 2

Zahrajte si Hrdina Království II zdarma! Objevte dobrodružství, správu zdrojů a záchranu sestry v této RPG.

Ve světě videoher přichází chvíle, kdy se z cenově dostupných titulů stávají doslova dary. Přesně to se stalo s Hrdina Království II (Hero of the Kingdom II), point & click dobrodružnou hrou s prvky RPG, která se nedávno proměnila z původní ceny $7.49 na úplně zdarma. Za tímto štědrým gestem stojí vývojářské studio Lonely Troops, známé svou láskou k detailům a schopností tvořit poutavé příběhy. Tento titul je pokračováním oblíbeného Hrdina Království, a pokud jste o této hře ještě neslyšeli, připravte se na stručné, ale slibné představení.

Hrdina Království II je víc než jen obyčejná point & click adventura. Kombinuje správu zdrojů a hledání skrytých předmětů v pestřeji vykresleném a rozmanitějším světě než jeho předchůdce. Začínáte jako mladý hrdina, jehož život obrátí vzhůru nohama zemětřesení, při němž přijde o rodiče a zůstane na starost rybáři spolu se sestrou. Právě když se zdá, že byste se mohli usadit do nového klidného života, piráti unesou vaši (tedy vaší postavy) sestru. A vy se vydáváte na klasickou záchrannou misi plnou úkolů a boje s piráty, abyste ji zachránili. Hra je plná okamžiků, kdy vaše postava láme nástroje ve chvílích, kdy by to opravdu nečekala, což dodává hře neopakovatelný šarm. Na rozdíl od předchozího dílu zde naleznete rozšířené možnosti dovedností, sbírání předmětů a ještě více vedlejších úkolů. Připravte se na časté návraty za účelem shromáždění netradičního seznamu předmětů, které vám pomohou překonat různé překážky.

Tak co, uchopíte šanci a stáhnete si Hrdina Království II? Od svého vydání v únoru 2015 pro PC a Android si hra získala srdce mnoha fanoušků a rozšířila se o další tituly v sérii, včetně Hrdina Království III, Hrdina Království: Ztracené Pověsti 1 a Hrdina Království: Ztracené Pověsti 2.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Zahrajte si Hrdina Království II zdarma! Objevte dobrodružství, správu zdrojů a záchranu sestry v této RPG.