Vypnout reklamy

Parádní android hra s RPG prvky, ve které budete mít k dispozici několik hrdinů. V průběhu hry si můžete hrdinu neustále vylepšovat.

Jedná se o kompletní verzi originální hry Heroes of Steel s tím. že jsou zde i čtyři epizody, které si můžete rovnou zahrát. Máte tak k dispozici přes 120 hodin zábavy za pouhých 1.99$.

Ve hře musíte vést svůj tým s těmito čtyřmi hrdiny a snažit se projít přes post-apokalyptický středověký svět. Hra je spíše na styl jednou ty, potom já. Avšak s použitím vhodné strategie máte šanci své protihráče porazit.

K dispozici jsou tedy čtyři epizody se 120 hodinami zábavy. K tomu je tady osm hrdinů, ze kterých si můžete vybrat. Následně je lze vylepšit. V průběhu hry se váš charakter neustále zlepšuje.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Heroes of Steel RPG Elite
Price: CZK 109.99+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.