Hra na mobil Home design challenge

Staňte se realnými designery svého bytu nebo jakéhokoliv jiného. Máte možnost navrhnout kde bude daný nábytek a upravte si pokoj podle svého vlastního uvážení. Musíte také vyřešit několik logických hádanek, protože jsou zde velké nábytky, které musíte do pokoje vmísit. Je potřeba, abyste svůj talent prokázali co nejvíce. Je zde spousta klientů, kteří si postavili dům a teď […]

Home Design Challenge

Staňte se realnými designery svého bytu nebo jakéhokoliv jiného. Máte možnost navrhnout kde bude daný nábytek a upravte si pokoj podle svého vlastního uvážení. Musíte také vyřešit několik logických hádanek, protože jsou zde velké nábytky, které musíte do pokoje vmísit.

Je potřeba, abyste svůj talent prokázali co nejvíce. Je zde spousta klientů, kteří si postavili dům a teď potřebují vaší pomoc s návrhem interiéru. Budete muset umístit gauč, stoly, křesla, lampy a ostatní věci do interiéru. V domě jsou pouze prázdné pokoje.

Hra Home design challenge

Hra Home design challenge

Odemkněte si nové věci

Následně se vám budou odemykat nové věci. Hra nabízí přes 300 úrovní, takže o zábavu máte dlouho postaráno. Na výběr je ze širokého inventáře, kde je hned několik produktů. Android hra Home Design nabízí hezké grafické zpracování. Nechybí ani herní módy.

Hra Home design challenge

Hra Home design challenge

Pokud jste se někdy chtěli stát návrhářem nebo návrhářkou pokojů, tak dnes na svém mobilním telefonu máte možnost.

Video ze hry

Aplikaci stáhnete níže

Recenze hry
  • 98%
    Zábava - 98%
  • 96%
    Hratelnost - 96%
  • 96%
    Grafika - 96%
97%