Hra Home, Planet and Hunters

Nová retro RPG Home, Planet & Hunters od Black Pearl na iOS a Android 11. dubna.

Ve světě mobilních her se objevuje nový skvost, který slibuje, že obnoví naši lásku k retro RPG. Home, Planet & Hunters, novinka od vývojářské společnosti Black Pearl Games, která stojí za úspěšnými hrami Brutal Street 1 & 2, se připravuje vtáhnout hráče do postapokalyptického světa rozbité planety. Tato hra nabídne unikátní příležitost rekrutovat různé ‚lovce‘ s cílem ochránit domovskou planetu před neznámými nebezpečími.

Home, Planet & Hunters je zasazena do pustiny zdevastované planety, kde se hráči musí proplétat skrze nebezpečí, rekrutovat lovce a bojovat o přežití. Slibuje nejen napínavou hru, ale i návrat k tomu zvláštnímu retro kouzlu a milovaným CRT obrazovkám, což je v dnešní době plné HD a 4K rozlišení více než vítaná změna.

Vydání hry je naplánováno na 11. dubna a bude dostupné pro zařízení iOS a Android. Je zajímavé, že Home, Planet & Hunters přitáhl naši pozornost právě ve chvíli, kdy jsme přemýšleli o Falloutu. I když HPH není přímou kopií žádné z her série Fallout, nese v sobě podobnou postapokalyptickou atmosféru a retro charm.

Vzhledem k předchozím úspěchům společnosti Black Pearl Games a jejich portfolio zajímavě vypadajících her, existuje oprávněný optimismus ohledně potenciálu Home, Planet & Hunters. Hra slibuje, že nabídne něco pro každého – ať už jste fanouškem RPG, milovníkem retro stylu, nebo prostě hledáte něco nového a vzrušujícího na mobilním trhu.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová retro RPG Home, Planet & Hunters od Black Pearl na iOS a Android 11. dubna.