Hra Honor of Kings

Připojte se k globální expanzi Honor of Kings v roce 2024 a objevte, proč je tato MOBA hra tak oblíbená!

Jste už slyšeli o Honor of Kings, tomto populárním MOBA titulu? Od roku 2015 je tato hra velkým fenoménem v Číně a dokonce se stala první mobilní hrou, která překročila výdělky 10 miliard dolarů. A teď se chystá dobýt celý svět!

Do listopadu 2020 si hru Honor of Kings denně zahrálo úctyhodných 100 milionů lidí. Není pochyb o tom, že se jedná o jednu z nejstahovanějších aplikací na světě. Vyvinula ji TiMi Studio Group a v Číně ji publikovala společnost Tencent Games pro iOS a Android. Nyní se chystá na globální vydání pod záštitou Level Infinite, známé díky GODDESS OF VICTORY: NIKKE a Tower of Fantasy.

Kdy bude hra vydána? Tento 5v5 MOBA hit z Číny je již nyní v předregistraci na Android zařízeních v určitých oblastech. V minulém roce se objevovaly spekulace o možném vydání 31. ledna 2024. Zároveň se hovořilo o vydání v určitých zemích na Středním východě a v Severní Africe 4. ledna 2024.

Teď přicházíme s opravdovou novinkou! Hra by měla být spuštěna 20. června 2024 ve většině regionů, jako jsou USA, Kanada, Austrálie a Jižní Korea. Hráči v Turecku, Saudské Arábii a Polsku se dočkají předběžného vydání již 21. února 2024. Zajímavé je, že hráči v Brazílii si hru už mohli vyzkoušet v březnu 2023!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Připojte se k globální expanzi Honor of Kings v roce 2024 a objevte, proč je tato MOBA hra tak oblíbená!