Hra Hoods Robbery

Jedná se o hru, ve které budete dělat vykrádačky a při svém útěku bude potřeba sestřelit pár policistů.

Jedná se o skvělou hru, ve které začnete vykrádat banku. Hra disponuje spoustou charakterů, masek, zbraní. Vydejte se na zběsilou jízdu přes krádeže, kdy se nesmíte nechat za žádnou cenu chytit.

Hru vytvořili v Engin Guven Productions a je z pohledu třetí osoby. Je vaším úkolem sestavit takový tým, který dokáže dovést loupežné představení do zdárného konce. Každý hráč má vlastní kápi. K dispozici jsou tři různé kapuce, která vás kryjí, aby nepřišli na vaší identitu.

V nabídce pak máte více jak 40 různých postav, kde každá z nich má různé masky. K dispozici je k tomu ještě 25 různých masek a to jak Pandy, Koně, Trumpa a dalších. Na výběr je z celé řady zbraní a to jak těch přesných, tak i těch slabších. Ono hodně záleží, co vám více vyhovuje.

Co se týče hratelnosti, tak hráči mohou utrácet předměty a peníze na další vylepšení. Kdykoliv provádíte loupež, tak musíte dostat policisty a dostat se do bezpečí.

Kdy tato hra vyšla?

Hra vyšla v únoru 2023 a prozatím má málo stažení. Nicméně není to nekvalitou hry, ale pouze tím, že vývojáři nemají dostatek financí na marketing.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Pokračovat

Jedná se o hru, ve které budete dělat vykrádačky a při svém útěku bude potřeba sestřelit pár policistů.