Hra Hot Lap League

Vývojář Ultimate Studio vydal první mobilní závodní hru Hot Lap League. Za pomocí konzolové grafiky, kterou ve hře můžeme vidět, tak dosáhl opravdu skvělé hratelnosti i podívané. Hot Lap League byla oficiálně vydaná pro Android a iOS.

Poté, co probíhal předběžný přístup od února roku 2021, tak poté byla hra dostupná ještě v Austrálií. Nyní je však hra dostupná pro všechny. Jde o závodní hru, která se lehce liší od her Asphalt nebo nedávné hry Ace Racer. Jsou zde různé tratě, které nejen ukážou hezkou grafiku, ale také to, jak rozdílné mohou být závodní hry mezi sebou.

Ve hře máte celkem 150 tratí a více, mezi kterými budete klasicky závodit, ale i driftovat. Díky tomu, že každá trať doufá v unikátnost závodníka, tak zažijete neskutečný zážitek. Budete třeba vzdorovat gravitací na magnetickém asfaltu, je zde intuitivní řízení, vizuální prvky i soundtrack, který není vůbec špatný. Dále je tady intenzivní souboj PvP módu.

Hot Lap League: Racing Mania!
Price: CZK 89.99

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Hot Lap League je skvělá hra, ve které budete muset prokázat spoustu schopností v jednotlivých závodech a unikátních tratí, které zde jsou.