Vypnout reklamy

Hra Idle Bank Tycoon

Jedná se o hru, ve které se budete snažit vést co nejlépe bankovní instituci tak, abyste vydělali peníze a stali se milionářem.

Vývojáři z Kolibri Games vytvořili novou hru, která se zaobírá právě provozem banky. Je vaším úkolem, aby se bance dařilo. Je tedy potřeba půjčovat peníze lidem, abyste následně z úroků mohli profitovat.

Je tedy potřeba masivně obchodovat a získávat tak obrovský kapitál každý den a stát se tak miliardářem. Hráč v této hře bude dělat vše potřebné pro to, aby se stal klasickým bankéřem. Jde tak trochu i o simulátor.

Každé vaše rozhodnutí pak bude mít své následky. Podporujte podnikání, tiskněte nové peníze a půjčujte lidem peníze tak, aby vám je byly schopni vracet. Nepůjčujte bez rozmyšlení, protože vás to může stát velké peníze. Musíte půjčovat lidem, kteří jsou schopní vracet a zaplatit úroky. Z počátku budete utrácet tyto peníze pro vylepšování jednotlivých přepážek, investovat do lidí, kteří se pak postarají o bezpečnost a zatraktivníte tak celkovou banku, aby k vám mířili další lidé. Až poté se možná stanete milionářem.

Aplikaci stáhnete níže

Idle Bank Tycoon: Money Empire

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Jedná se o hru, ve které se budete snažit vést co nejlépe bankovní instituci tak, abyste vydělali peníze a stali se milionářem.