Hra Invincible: Guarding the Globe

Nová hra Invincible: Strážce Země slibuje akční zážitek s oblíbenými hrdiny.

Ve světě komiksu a animovaných sérií se objevuje novinka, která slibuje revoluci v způsobu, jakým se na hrdiny díváme. Invincible: Strážce Země, spin-off oblíbené série, by mohl na App Store dorazit dříve, než jsme čekali. Uvedení hry bylo naznačeno na 22. února.

Tento titul vychází z komiksové a animované série stejného jména, za jejímž vznikem stojí umělci Ryan Ottley, Cory Walker a slavný spisovatel Robert Kirkman, známý také díky sérii The Walking Dead. Příběh se točí kolem hrdiny s názvem Invincible. Mladý Mark Grayson, ačkoli je synem světoznámého hrdiny Omnimana, má ještě dlouhou cestu před sebou, než se stane pravým hrdinou. Když se ale ukáže, že Omniman není tím, kým se zdá být, může to být na Markovi, aby se postavil a stal se hrdinou, kterého Země potřebuje. Invincible: Strážce Země slibuje možnost rekrutovat celou řadu postav ze série, nejen titulního Invincible a hlavní postavy jako Atom Eve, Omniman nebo Allena mimozemšťana, ale také ty, na které se fanoušci nestihli pořádně připoutat, než… no, odešli do hrdinského nebe.

Kromě toho se zdá, že hra nabídne všechnu tu skvělou akci „bouchání akčních figurek do sebe“, jakou vidíme u mnoha idle her. S rozsáhlým seznamem postav, který může konkurovat jakékoli jiné komiksové sérii, je Invincible: Strážce Země jistě přidává další obsah pro další dlouhodobou podporu. Pokud chcete být v obraze s tím, co jsme dosud viděli, nezapomeňte se podívat na nádherně animovaný trailer níže!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nová hra Invincible: Strážce Země slibuje akční zážitek s oblíbenými hrdiny.