Vypnout reklamy

Na konci století byly veškeré suroviny vyčerpány. Pro férové rozdělení si lidé vymysleli novou soutěž. Lidé jezdí s ocelovými auty a narážejí do ostatních. Jedná se o takovou zábavnou formu fotbalové hry. Zneškodněte auto od protivníka a pokuste se vše vyhrát.

Hra nabízí spoustu vozidel na výběr. K dispozici taktéž máte parádní 3D mód a zároveň vám hra dovoluje vyměnit veškeré části vozidla a následně si je upravovat podle sebe samého. Hráči využívají různé zbraně a doplňky k tomu, aby zabránili nepříteli dát gól.

Hra je bohatá na herní módy a naleznete tady klasický mód nebo mód 3vs3 či jiné soutěživé módy. K hraní této gamesy není zapotřebí internetového připojení. Každý den navíc máte různé úkoly, takže se vývojáři snaží udržet neustále ve hře. Využívejte nejrůznější taktiku k tomu, abyste posbírali dostatek energie.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Iron Football Roar
Price: Free+

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.