Vypnout reklamy

Hra na mobil Island is home 2

Vydáno dne: 7.5.2019

Nová android hra, ve které se budete snažit přežít na holém ostrově je tady. Budete bojovat s predátory a přežívat tak dlouho, co to půjde.

Prozkoumávejte místa na tropickém ostrově a vyhledávejte taktéž nějaké to jídlo. Nezapomínejte na další suroviny, které potřebujete k přežití.

Bojujte o svůj holý život. Vaše loď je naprosto zničena o břehy tohoto tropického ostrova, kde jste uvízli. V této chvíli bude potřeba dělat vše proto, abyste žili v dobrých podmínkách. Nezapomínejte na to, že se musíte taktéž někdy najíst, jinak ztratíte sílu.

Síla v této hře, kde jste sami na ostrově, tak je velmi vzácná a proto si ji musíte udržet. Vybudujte si svůj dům, kde se budete skrývat před nebezpečím. Získávejte různé věci a následně získávejte další suroviny mnohem rychleji. Můžete si vzít k sobě i svého mazlíčka, který vám pomůže v bojích.

Hra nabízí obrovské možností. Lovte, rybařte. V průběhu hry se taktéž mění den a noc. Obdržíte i zajímavé úkoly, které jsou potřeba plnit.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více