Vypnout reklamy

Hra Isle of Arrows

Isle of Arrows je hra, která je ve stylu Tower Denfese, kdy se musíte bránit před přicházejícím nepřátelům a dostat se co nejdále

Hra měla vyjít už v létě, ale to se nestalo a po odloženém vydání ji tady máme. Jde o hru od Daniel Lutz, který pracoval na hře jako je Hitman GO a Lara Croft GO. Hra Isle of Arrows také vyšla na PC a získala vcelku pozitivní hodnocení.

Isle of Arrows je perspektivní Tower Defense hra, ve které je využit zajímavý kreslený minimalistický styl. Pro hráče to vytváří příjemný zážitek a celkem přispívá k relaxaci. Do toho se přidávají docela zajímavé unikátní mechaniky.

Ve hře naleznete také karetní systém, kde karty představují různé schopnosti vašich obranných věží. Tyto karty pak lze umístit na prázdné desky. Hra umožňuje si vytvořit svou vlastní malou mapu, na které pak budete bojovat.

Pokud vás tato hra podle videa výše zajímá, tak je nyní ke stažení za cca 100.- Kč. Není to vůbec špatná hra, ale rozhodně nejde o nějakou AAA hru. Vzhledem k ceně je asi adekvátní. Dalo by se říct, že jde o klasickou tower defense hru na rozrůstajícím se pozemku. Ve hře můžete utrácet mince, se kterými pak přeskočíte nějaké úrovně a připravíte se hned na další útok nepřátel. Hra si přichystala také několik herních módů.

Isle of Arrows
Price: CZK 149.00

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Isle of Arrows je hra, která je ve stylu Tower Denfese, kdy se musíte bránit před přicházejícím nepřátelům a dostat se co nejdále to bude možné. Pozemek, kde se boje odehrávají se neustále rozrůstá.