Vypnout reklamy

Některé pracovní pozice nahradí roboti. Roboti budou zastupovat v práci, která se stále opakuje a nevytváří tak nic. Jedná se o pomocnou sílu.

Zahrajte si hru, ve které roboti nahradili lidi na pracovních pozicích. Hra vás zatáhne do blízké budoucnosti, kde roboti pracují na místech, kde předtím byli lidé.

Budete provádět jednoduché úkoly, takže nezapomeňte na své schopnosti. Vybrat si ve hře můžete z různých pracovních pozic, ať je to uklízeč, prodavač v obchodě.

Jedná se o perfektní simulaci práce, která je denní rutinou spousty lidí. Výhodou je, že si můžete vybrat z pracovních pozic a některá vás možná zaujme a vyzkoušíte si něco nového. Po grafické stránce není hra také vůbec špatná.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Job simulator
Price: Free

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.